menu search close

O nas

Obrazki Online udostępnia kolekcję obrazków z komunikatami, pozdrowieniami i cytatami. Strona jest całkowicie darmowa i nie wymaga rejestracji.

Nasze obrazy można łatwo udostępniać w sieciach społecznościowych lub wysyłać znajomym za pomocą komunikatorów internetowych. Strona prowadzona jest przez niewielki zespół pisarzy i grafików pochodzącymi z Polski i Wielkiej Brytanii.

Jak udostępniać obrazki

Udostępnianie naszych obrazków jest bardzo proste. Po prostu przeglądaj kategorie, aż znajdziesz obraz, który chcesz wysłać do znajomego. Jeśli udostępniasz za pośrednictwem Facebooka lub Whatsappa, po prostu kliknij w ikony poniżej wybranego obrazu. Możesz też kliknąć w ikonę pobierania i zapisać obraz na urządzeniu.

Możesz udostępniać nasze obrazy w dowolnej sieci społecznościowej, na dowolnej stronie internetowej, blogu lub forum. Jeśli publikujesz zdjęcia na stronie internetowej, prosimy o umieszczenie linku do naszej strony.

Skąd pochodzą obrazy?

Niektóre zdjęcia są wykonywane przez naszych pracowników, a niektóre są dodawane przez użytkowników. Zdjęcia, tła i elementy graficzne pochodzą z różnych źródeł w tym Pixabay i Unsplash. Obrazy końcowe są tworzone przy użyciu specjalnych programów takich jak Photopea i Canva. Jeśli jesteś twórcą obrazu znajdującego się na stronie i chcesz go usunąć, skontaktuj się z nami, podając dokładny link.

Skontaktuj się z nami

Aby skontaktować się z zespołem, możesz wysłać do nas e-mail.

Pomysły

Jeśli masz sugestię nowej kategorii lub pomysły na ulepszenie witryny, skontaktuj się z nami. Czytamy wszystkie e-maile i dołożymy wszelkich starań, aby wykorzystać Twoje pomysły.